Title Background Shape

Hakkımızda

Defline Teknoloji Çözümleri

01.01.2018 tarihinde Ersen GENÇASLAN tarafından kuruldu Defline Teknoloji Çözümleri Ltd. Şti. 


15 yıl boyunca 5 yıldızlı otel grubunda Bilgi İşlem Yönetciliği görevini yürüten Ersen GENÇASLAN, edindiği bilgi sistemleri yönetimi, kalite yönetimi, sistem ve network bilgilerini, çeşitli sektörlere daha iyi hizmetler sunabilmek için istifa etti.


Çeşitli araştırma ve geri dönüşlerden sonra şirket kurarak yoluna devam etme kararı aldı. İlk olarak 2016 yılında yayınlanarak yürürlüğe giren ve KVKK bilinen Kişisel Verileri Koruma Kanunu üzerinde detaylı çalışmalar yaptı. Kişisel Veri işleyen tüm gerçek ve tüzel kişilerin, bulundurdukları kişisel verileri yasaya uyumlu hale getirilmesi yönünde ciddi çalışmaları bulunmaktadır. Tüm çalışmaları, Türkiye’nin imza koyarak taraf olduğu AB Direktifleri kapsamında uyumlu getirilmesi, gerekli hukuki, teknolojik, kalite süreçlerinin yapılandırılması, düzenlenmesi ve ilgili tüm paydaşlara eğitimler verilmesi konusundaki danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır. Kısa süre içerisinde başta Antalya olmak üzere Türkiyenin bir çok ilinde bir çok şirkete KVKK danışmanlığı yapmıştır. Bu alanda Antalyada alanında lider olarak devam etmektedir.


Alanının en iyilerinden Kalite Uzmanı, Bilişim Hukuku alanında deneyimli Avukat ve beyaz şapkalı hacker olmak üzere 4 kişilik bir konsorsiyum ekip olarak çalışmaktadır. Gerekli evrak kontrolleri Kalite Uzmanı tarafından yapılarak Avukat beye yasal süreçleri kontrol etmesi için teslim edilir. İki uzmanın görüşlerinden gelen geri dönüşlerle Ersen GENÇASLAN tarafından gerekli kontrol ve raporlamalar oluştrulmaktadır. Şirketlerin uyumluluk alabilmesi için gereken tüm evrak ve eğitimler bu süreçlerde sağlanmaktadır. Daha sonra sistem ve network testleri sağlanarak uyumluluk süreçleri, Defline Teknoloji Çözümleri Ltd. Şti. olarak tamamlanır.


Bunların yanında daha önce edinidiği tecrübelere göre Defline Teknoloji Çözümleri Ltd. Şti. olarak sistem ve network projeleri de yürütmektedir. Server Sanallaştırma, Windows Server kurulum ve konfigürasyonları projelendirme ve teknik destekleri sağlanmakdır.


Özellikle hotellerden edindiği tecrübelereden yola çıkarak, 5 yıldızlı hoteller için gerekli tüm network ürünleri satış, montaj, kurulum ve konfigürasyon hizmetleri sağlamaktadır. İletişime Geç

Bizi neden seçmelisiniz?

986

Memnun Müşteri

2036

Başarılı Proje

24%

Ortalama Kazancınız

100%

Garanti Sonuç
Mission Empower Mockup

Misyonumuz
Markaları güçlendirmek
Hedeflerine ulaştırmak

Sizin işinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlamak bizim en iyi işimizdir.

  • Uygun projeyi sizinle belirlemek.
  • Proje için gerekli çalışmaları sizinle birlikte yapmak.
  • Projeye uygun ürünleri, marka ve model olarak belirlemek.
  • Size en uygun teklifi sunmak.
  • Projeyi en iyi şekilde hayat geçirmek.
Vizyon ve Misyon

Bizim Standartlarımız

İlgili Olmak

Büyük küçük ayırımı olmadan her projeye ilgimiz aynıdır.

Unutulmaz Markalar

Her proje için akıllara kazınan marka ve destek sağlamak.

Pozitif Etki

İmzaladığımız her projede müşterimize pozitif katkı sağlamak.

Kazan-Kazan

Amacımız sadece para kazanmak değil, memnun müşterilerimizle beraber kazanmak.

Kalifiye Ekip

Konusunda uzman, analitik düşünen, sorunların kaynağıyla birlikte çözüm arayan işinin ehli bir ekip.

Son Teknoloji

Her kullandığımız ürünün zamanının en iyi olmak zorundadır. Hızla gelişen teknolojide gelir geçer çözümler sunmak müşterilerimize daha fazla kayba neden olacağının bilincindeyiz.

Referanslarımız

Defline Teknoloji Çözümleri Ltd. Şti. Copyright © 2022 — Tüm hakları saklıdır.

Teknolojinin herkes için iyi işler yarattığı daha iyi bir gelecek inşa etme görevindeyiz.